Hizmetlerimiz

Şirketlerin en temel ihtiyacı olan elektrik enerjisini, doğru tedarikçiler ile işletmesine en uygun şekilde alması için çalışıyoruz.

SKTT Danışmanlığı

SKTT tekliflerini toplama sürecinden itibaren, sözleşmenin yapılmasına ve faturalamaya kadar her aşamada işletmenize destek oluyoruz.

Enerji Mevzuatı Danışmanlığı

Enerji Mevzuatını anlık olarak takip eden bir ekiple, olası risk ve fırsatları inceleyerek hakkında yapılması gerekenleri sizlere raporluyoruz.

İndirimli Elektrik Tedariği

İşletmenizin tüketimlerini ücretsiz şekilde inceleyerek, size en uygun elektrik tedarik edebileceğiniz şirketlerin tekliflerini iletiyoruz.

Tarife Optimizasyonu

Tüketim takibi, kontrol ve raporlama yaparak, işletmenize uygun doğru tarife kullanımınız için gerekli yazışmaları yapıyoruz.

Elektrik Piyasasını Bilen Bir Ekiple Çalışın

CHORO Enerji müşterisini ön planda tutarak tüm çalışmalarını elektrik tüketen tüm işletmelerin en az maliyetle, kesintisiz enerjiden yararlanmasına imkan sağlamak üzere danışmanlık sunan bir şirket olarak hizmet vermektedir.

Tarife Danışmanlığı

Enerji maliyetlerinizin doğru okunabilmesi ile faturalarınızı minimum düzeye indirebiliyoruz. İşletmenize en uygun tarife seçimini yapmak için bize danışabilirsiniz.


Sizlere;

-Son Kaynak Tedarik Tarifesi Danışmanlığı

-Fatura Kontrol ve Fatura Simülasyonu

-Toplu Abonelik Hizmetleri

Konularında danışmanlık veriyoruz.

Enerji Tedarik ve Satınalma Danışmanlığı

CHORO Enerji Maliyeti en uygun enerji tedariğinin sağlanması için kurumlara Enerji Tedarik ve Satın Alma Danışmanlığı yapmaktadır. Verdiğimiz hizmetler kapsamında farklı tedarikçilerden en uygun şartlarda enerji tedariği yapılabilmesi için görüşmeler yapılmakta ve sözleşme riskleri yönetilmektedir.

Enerji Üretim Tesisleri Süreç ve İşletme Danışmanlığı

Elektrik üretim tesislerinizin kurulum süreçleri karışık olabilir, kendi fabrikanızın ve işletmenizin elektriğini kendiniz üretmek istiyorsanız biz bu süreçlerde size yönlendirici olmaktayız. GES, HES ve tüm enerji üretim tesisleri konusunda kurulum ve işletme danışmanlığı yapıyoruz.

Elektrik Piyasasını Düşünmeyin, Enerjinizi Ticaretinize Ayırın!

Bağlı bulunduğumuz şirket grubu olan CHORO GRUP'tan aldığımız ticari tecrübe ile tüm hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetini odak noktamıza koyuyoruz.